לקוחות ממליצים על רותי בארץ החלומות 

"היה מקסים, היה מדהים! היה מדהים לראות את הילדים צוחקים ומשתפים פעולה. כל כך הרבה ילדים. מהמם..... הילדים היו ממש בתוך הסיפור..... זה היה מדהים..... [הילדים] התגלגלו מצחוק!..... לואי היתה נסיכה מדהימה :) 

משפחת פרס, אמא ואבא של לואי בת ה-4, תל אביב

רותי הארץ החלומות_המלצות2

"רותי יקרה, רצינו להודות לך על יום הולדת קסומה שעשית ליעלי. הילדים היו מהופנטים מההצגה שלך על ארץ החלומות ולא זזו לשום מקום. יעל חוותה יום הולדת שהיה כולו שלה עם החברים הטובים שהשתתפו בהצגה. תודה על הנעימות, על ההרפתקאה שהוצאת אותם ועל הכיף הגדול!"

הילה, אמא של יעל בת ה-4, רמת השרון

רוצים שאביא את ארץ החלומות אליכם הביתה? צרו קשר

"קסום ומושלם. עדי נהנתה ואפילו ריחפה, הילדים וגם ההורים נהנו מהפעלה אינטליגנטית, מהנה, הילדים היו מרוכזים לגמרי בפעילות, הופתעתי שלא ברחו לכל הכיוונים כי הם כבר קצת גדולים. תודה רבה!

"אנחנו מודים מכל הלב לרותי על הפעלה שהפכה את יום ההולדת של דורי לאירוע בלתי נשכח! פעילות מגוונת, הצגה מקסימה ומרתקת בהשתתפות הילדים שנהנו מאד. יצירה, תנועה, כיף! קיבלנו מחמאות מכל ההורים שהגיעו, ממליצים בחום!"

רותי הארץ החלומות_המלצות3
רותי הארץ החלומות_המלצות4

יפעת, אמא של דורי בן ה-4, להבים

יפעת, אמא של עדי בת ה-6, גן יבנה

"רותי היקרה! עשית לנו יום הולדת ממש שמח! מותאם מאד לגיל, מלא הפעלות ושיתוף של הילדים, תפאורה וביגוד מושקע. רואים שאת עושה את זה מהלב. אשמח להמליץ לכל מי שרוצה! תודה לך"

לוטן ויניב, ההורים של רון בן ה-3, תל אביב

רותי הארץ החלומות_המלצות5
רותי הארץ החלומות_המלצות6

"פנינו לרותי בבקשה מיוחדת והיא הצליחה להתאים את עצמה אלינו בצורה מדהימה, והבת שלי היתה פשוט מאושרת. היה מצחיק, היה מרגש, היה בטוב טעם, תודה!"

לילך, אמא של אביגיל בת ה-6, תל אביב

רוצים לשתף את החוויה שלכם מארץ החלומות?
שלחו לי הודעה בצירוף תמונה
054-4474492

לפרטים נוספים, צרו קשר