יום הולדת לילדה בת 3 עם 

להגשמת החלום השאירו פרטים :)

רוצים לדעת עוד?

יום הולדת מהאגדות לילדה בת 3 בארץ החלומות - פעילות סוחפת, מרתקת וסופר מצחיקה המותאמת במיוחד לגיל הרך, משלבת משחק, מוסיקה, צחוק ותנועה. 

ילדתכם תככב בהצגת תיאטרון מרגשת ומותחת עם סוף מפתיע!
ההצגה מותאמת אישית כך שילדתכם יכולה לבחור לגלם כל דמות שתרצה -
פיה, נסיכה, ואפילו עטלף         כי בארץ החלומות ה-כ-ל יכול לקרות :) 

כל הילדים ישתתפו בהצגה כשחקנים, יחד יצילו את חיות היער הקסום ויחגגו את יום ההולדת של בתכם בנשף מהאגדות שבסיומו טקס עוגה מרגש. 
- כל זה במחיר מיוחד: 850 ש"ח בלבד!


 

 ** ניתן להאריך את ההפעלה ולשלב פעילויות נוספות:
 

  • איפור פנים

  • יצירת חרבות ושרביטים

  • בלוני צורות

  • קעקועי נצנצים  
     

חוויות מארץ החלומות

"היה מקסים, היה מדהים! היה מדהים לראות את הילדים צוחקים ומשתפים פעולה. כל כך הרבה ילדים. מהמם..... הילדים היו ממש בתוך הסיפור..... זה היה מדהים..... [הילדים] התגלגלו מצחוק!..... לואי היתה נסיכה מדהימה :)" 

משפחת פרס, אמא ואבא של לואי, תל אביב

"פנינו לרותי בבקשה מיוחדת והיא הצליחה להתאים את עצמה אלינו בצורה מדהימה, והבת שלי היתה פשוט מאושרת. היה מצחיק, היה מרגש, היה בטוב טעם, תודה!"

לילך, אמא של אביגיל, תל אביב

"אנחנו מודים מכל הלב לרותי על הפעלה שהפכה את יום ההולדת של דורי לאירוע בלתי נשכח! פעילות מגוונת, הצגה מקסימה ומרתקת בהשתתפות הילדים שנהנו מאד. יצירה, תנועה, כיף! קיבלנו מחמאות מכל ההורים שהגיעו, ממליצים בחום!"

יפעת, אמא של דורי, להבים

"רותי יקרה, רצינו להודות לך על יום הולדת קסומה שעשית ליעלי. הילדים היו מהופנטים מההצגה שלך על ארץ החלומות ולא זזו לשום מקום. יעל חוותה יום הולדת שהיה כולה שלה עם החברים הטובים שהשתתפו בהצגה. תודה על הנעימות, על ההרפתקאה שהוצאת אותם ועל הכיף הגדול!"

הילה, אמא של יעל, רמת השרון